Бінарний опціон - чи легальний трейдинг?
Сергій Власенко
Бінарний опціон – чи легальний трейдинг? Діяльність кожного з рекомендованих нами брокерів регулюється урядовою установою. Однак, характерною рисою всіх брокерів є те, що їх робота регулюється положеннями Nadex. Торгівельні бінарні опціони існували протягом багатьох років, і більш відомі як цифрові опціони. Протягом всієї історії, торгівля проводилася як позабіржова операція, і не було істотного її регулювання.... Читати далі
Бінарний опціон – чи легальний трейдинг? Діяльність кожного з рекомендованих нами брокерів регулюється урядовою установою. Однак, характерною рисою всіх брокерів є те, що їх робота регулюється положеннями Nadex. Торгівельні бінарні опціони існували протягом багатьох років, і більш відомі як цифрові опціони. Протягом всієї історії, торгівля проводилася як позабіржова операція, і не було істотного її регулювання. Чиказька біржа опціонів (ЧБО), був створена в 1973 є платформою, на якій могла проводитись торгівля опціонами. Пізніше ці позабіржові операції стали регулюватися Опціонною Кліринговою Компанією (ОКК), з метою отримання гарантій роботи з трейдерами. Тобто, комерсанти покупають або продають саме те, про що вони заздалегідь повідомляли. Будь-хто, хто не виконував правила, міг отримати тимчасову або постійну заборону на ведення торгів. У 2007 OКК запропонувала зміну правил, які дозволять торгувати бінарними опціонами на основних ринках. Правило було затверджено в 2008, будучи затвердженим SEC. Американська фондова біржа почала використовувати бінарні опціони, як перша фондова біржа в світі. Це сталося в травні 2008, а в червні того ж року ЧБО також почала використовувати бінарні опціони. Прозорість та регулювання Єдиною причиною того, чому бінарні опціони мають право легально існувати – прозорість цін і регулювання через Nadex. У кожному Огляді Брокера Ви знайдете, де саме брокер регулюється. Коли Ви будете знімати свої кошти з рахунку брокера бінарного опціону, Ви виявите, що вони просять у Вас копію Вашого паспорта та прописки. Ця вимога проводиться згідно America's Patriotic Act від 26 жовтня 2001 р., головне завдання якого полягає в запобіганні тероризму і шахрайства, а також у регулюванні міжнародних угод. Регулювання фінансових установ, які працюють з Вашими грошима, запобігаючи афери, і роблять онлайн торгівлю більш безпечною.

Бінарний опціон - чи легальний трейдинг?

Бінарний опціон – чи легальний трейдинг?

Діяльність кожного з рекомендованих нами брокерів регулюється урядовою установою. Однак, характерною рисою всіх брокерів є те, що їх робота регулюється положеннями Nadex.

Торгівельні бінарні опціони існували протягом багатьох років, і більш відомі як цифрові опціони. Протягом всієї історії, торгівля проводилася як позабіржова операція, і не було істотного її регулювання. Чиказька біржа опціонів (ЧБО), був створена в 1973 є платформою, на якій могла проводитись торгівля опціонами.

Пізніше ці позабіржові операції стали регулюватися Опціонною Кліринговою Компанією (ОКК), з метою отримання гарантій роботи з трейдерами. Тобто, комерсанти покупають або продають саме те, про що вони заздалегідь повідомляли. Будь-хто, хто не виконував правила, міг отримати тимчасову або постійну заборону на ведення торгів.

У 2007 OКК запропонувала зміну правил, які дозволять торгувати бінарними опціонами на основних ринках. Правило було затверджено в 2008, будучи затвердженим SEC. Американська фондова біржа почала використовувати бінарні опціони, як перша фондова біржа в світі. Це сталося в травні 2008, а в червні того ж року ЧБО також почала використовувати бінарні опціони.

Прозорість та регулювання

Єдиною причиною того, чому бінарні опціони мають право легально існувати – прозорість цін і регулювання через Nadex. У кожному Огляді Брокера Ви знайдете, де саме брокер регулюється.

Коли Ви будете знімати свої кошти з рахунку брокера бінарного опціону, Ви виявите, що вони просять у Вас копію Вашого паспорта та прописки. Ця вимога проводиться згідно America’s Patriotic Act від 26 жовтня 2001 р., головне завдання якого полягає в запобіганні тероризму і шахрайства, а також у регулюванні міжнародних угод. Регулювання фінансових установ, які працюють з Вашими грошима, запобігаючи афери, і роблять онлайн торгівлю більш безпечною.

Ваш капітал може бути в небезпеці

Список Топ 10 Брокерів

 • Брокер
 • Мінімальний депозит
 • Максимальний повернення
 • Рецензії
 • fxmasterbot logo small
 • $100
 • 89%
 • FXMasterBot
 • igoption logo small
 • $10
 • 91%*
 • IQoption
 • olymptrade small
 • $10
 • 80%
 • OlympTrade
Ваш капітал може бути в небезпеці