1. Перегляд сайту

 1. Линії тренду у бінарних опціонах
  Сергій Власенко
  Линії тренду у бінарних опціонах Лінії тренда є одним з основних інструментів для торгівлі на всіх ринках. Лінії тренда – це один з найцінніших і ефективних інструментів для трейдера бінарного опціону. Трейдери, які вивчають, як застосовувати лінії тренду для прогнозування ринку, ймовірно, набагато менше довіряють багатьом популярним технічним індикаторам. Для Вас вже не буде сюрпризом... Читати далі
  Линії тренду у бінарних опціонах Лінії тренда є одним з основних інструментів для торгівлі на всіх ринках. Лінії тренда – це один з найцінніших і ефективних інструментів для трейдера бінарного опціону. Трейдери, які вивчають, як застосовувати лінії тренду для прогнозування ринку, ймовірно, набагато менше довіряють багатьом популярним технічним індикаторам. Для Вас вже не буде сюрпризом випадок висхідного тренда, коли ціни продовжують рости, досягаючи все нових і нових максимумів, а мінімуми – все більш низьких значень. Понижуючий тренд є ситуацією, де зустрічаються спадні максимуми і все більш низькі мінімуми. Визначення ліній тренда допомагає трейдеру відчувати ринок. Тренд може бути описаний, як сталість ринкового настрою. Коли трейдер веде торги бінарними опціонами і ринкові настрої сильні, то бінарній стратегії доцільно йти у відповідності з цими настроями. Будьте обережні, якщо Ви прийшли до висновку, що настрої дуже сильні. Більш сильний тренд є більш важким, так як це може бути передумовою до продовження дії, однак, це може також бути і протилежним індикатором, у разі, коли ціна готова зробити розворот . Аналіз тренду Перевагою аналізу тренду є його здатність передбачати майбутнє. Майте на увазі, що лінії тренда не є індикаторами, і вони не відстають у часі. Лінії тренда – це фактично актуальна карта, яка визначає межі оптимізму і небезпеки. Як намалювати лінії тренду Якщо Ви погано знайомі з торгівлею, то Ви можете не знати, як намалювати лінію тренда, що призведе до недооцінки цінової дії. Опишемо те, як Ви повинні малювати тенденцію до зростання (Висхідний тренд або бичачий ринок):  Знайдіть початкові точки найнижчих значень ціни.  Знайдіть наступне мінімальні значення ціни, розташовані вище на графіку.  Креслите лінію від самого нижнього рівня до більш високого рівня значення мінімальної ціни та проектуйте лінію в майбутній час. Далі опишемо те, як Ви малюєте лінію тенденції до зниження (Ведмежий тренд):  Знайдіть початковий верхній рівень максимуму ціни  Кресліть лінію поруч з наступними максимумами, розташованими нижче на графіку.  Спроектуйте лінію в майбутнє. Зовнішні і внутрішні лінії тренду Коли стане зрозумілим як намалювати лінії тренду, тоді Ви зможете розрізняти такі види трендів як зовнішній і внутрішній. Внутрішня лінія тренду вказує на зміни в ринкових настроях і імпульсах цін, а також повинна бути попередженням про те, що умови ринку швидко зміняться. Далі трейдер може використовувати зовнішню лінію тренда в якості кордону, по якому спостерігаються скачки ціни. Це означає, що знаходження зовнішньої і внутрішньої лінії тренда допомагає знаходженню правильної ціни для покупки бінарного опціону.

  Линії тренду у бінарних опціонах

  24Option Logo Small

  Линії тренду у бінарних опціонах

  Лінії тренда є одним з основних інструментів для торгівлі на всіх ринках. Лінії тренда – це один з найцінніших і ефективних інструментів для трейдера бінарного опціону. Трейдери, які вивчають, як застосовувати лінії тренду для прогнозування ринку, ймовірно, набагато менше довіряють багатьом популярним технічним індикаторам. Для Вас вже не буде сюрпризом випадок висхідного тренда, коли ціни продовжують рости, досягаючи все нових і нових максимумів, а мінімуми – все більш низьких значень. Понижуючий тренд є ситуацією, де зустрічаються спадні максимуми і все більш низькі мінімуми.

  Визначення ліній тренда допомагає трейдеру відчувати ринок. Тренд може бути описаний, як сталість ринкового настрою. Коли трейдер веде торги бінарними опціонами і ринкові настрої сильні, то бінарній стратегії доцільно йти у відповідності з цими настроями. Будьте обережні, якщо Ви прийшли до висновку, що настрої дуже сильні. Більш сильний тренд є більш важким, так як це може бути передумовою до продовження дії, однак, це може також бути і протилежним індикатором, у разі, коли ціна готова зробити розворот .

  Аналіз тренду

  Перевагою аналізу тренду є його здатність передбачати майбутнє. Майте на увазі, що лінії тренда не є індикаторами, і вони не відстають у часі. Лінії тренда – це фактично актуальна карта, яка визначає межі оптимізму і небезпеки.

  Як намалювати лінії тренду

  Якщо Ви погано знайомі з торгівлею, то Ви можете не знати, як намалювати лінію тренда, що призведе до недооцінки цінової дії. Опишемо те, як Ви повинні малювати тенденцію до зростання (Висхідний тренд або бичачий ринок):

  •  Знайдіть початкові точки найнижчих значень ціни.
  •  Знайдіть наступне мінімальні значення ціни, розташовані вище на графіку.
  •  Креслите лінію від самого нижнього рівня до більш високого рівня значення мінімальної ціни та проектуйте лінію в майбутній час.

  Далі опишемо те, як Ви малюєте лінію тенденції до зниження (Ведмежий тренд):

  •  Знайдіть початковий верхній рівень максимуму ціни
  •  Кресліть лінію поруч з наступними максимумами, розташованими нижче на графіку.
  •  Спроектуйте лінію в майбутнє.

  Зовнішні і внутрішні лінії тренду

  Коли стане зрозумілим як намалювати лінії тренду, тоді Ви зможете розрізняти такі види трендів як зовнішній і внутрішній. Внутрішня лінія тренду вказує на зміни в ринкових настроях і імпульсах цін, а також повинна бути попередженням про те, що умови ринку швидко зміняться. Далі трейдер може використовувати зовнішню лінію тренда в якості кордону, по якому спостерігаються скачки ціни. Це означає, що знаходження зовнішньої і внутрішньої лінії тренда допомагає знаходженню правильної ціни для покупки бінарного опціону.

  Ваш капітал може бути в небезпеці

Список Топ 10 Брокерів

 • Брокер
 • Мінімальний депозит
 • Максимальний повернення
 • Рецензії
 • fxmasterbot logo small
 • $100
 • 89%
 • FXMasterBot
 • igoption logo small
 • $10
 • 91%*
 • IQoption
 • olymptrade small
 • $10
 • 80%
 • OlympTrade
Ваш капітал може бути в небезпеці