Лінії підтримки і опору
Сергій Власенко
Лінії підтримки і опору Фундаментальною основою торгівлі є Ваша здатність описати поведінку ціни на графіку. Коли Ви дивитеся на графік, Ви ідентифікуєте і описуєте те, де знаходиться ціна і що вона робить. Загальним і основним інструментом роботи з графіком є лінії підтримки і опору. Лінії підтримки і опору показують, де знаходиться ринок. Підтримка Підтримка –... Читати далі
Лінії підтримки і опору Фундаментальною основою торгівлі є Ваша здатність описати поведінку ціни на графіку. Коли Ви дивитеся на графік, Ви ідентифікуєте і описуєте те, де знаходиться ціна і що вона робить. Загальним і основним інструментом роботи з графіком є лінії підтримки і опору. Лінії підтримки і опору показують, де знаходиться ринок. Підтримка Підтримка – це той рівень, де ціна припиняє падати. Ми називаємо цю область підтримкою. Ціна тимчасово припиняє знижуватися і досягає так званого дна ринку. Опір Опір – це рівень ринку, на якому ціна припиняє рости, тобто робить перерву. Тепер Ви можете сказати, що ціна досягла стелі ринку. Графічне зображення ліній Перетягуючи на діаграмі лінії підтримки або опору, Ви дізнаєтеся про наступне: Де новий нижній рівень? Де новий верхній рівень? Від цих значень Ви просто малюєте горизонтальну лінію під нижнім рівнем, і ще одну – над верхнім рівнем. Характерно те, що Ви повинні трохи почекати, щоб побачити, як ці лінії приймають форму. Ви повинні перевірити, чи не з'явилася зона підтримки. Вона зазвичай означає, що потрібно почекати три невдалих спроби зламати лінії підтримки або опору. Перша торгова стратегія Тепер Ви готові розробити свою першу торговельну стратегію. Якщо Ви хочете робити покупки на ринку, то одне з кращих положень, щоб купити, буде знаходитися близько від області підтримки. Навпаки, якщо Ви хочете продавати на ринку, то одне з кращих положень перебуватиме близько від області опору. Це досить просто. Сильна підтримка означає, що якщо встановлений нижній рівень ціни, і при цьому було встановлено сильний опір, то найімовірніше і верхній рівень також був встановлений. Торгівля близько ліній підтримки і опору допомагає досягати цілей: купувати дешево і продавати дорого. Можливо, Ви думаєте, що це занадто просто і як таке може бути? Звичайно, насправді Ви скоро зрозумієте, що лінії часто пробиваються, тому необхідно включати цю умову у Вашу стратегію. Коли лінія пробита, тоді змінюється її характер. Лінія підтримки починає діяти як нова лінія опору. Лінія опору починає діяти як нова лінія підтримки, залежно від того, яка лінія пробивається. Очевидно, що Ви повинні визначити, наскільки сильні лінії підтримки і опору. Сильніші лінії – більш впевнений в торгівлі трейдер. Визначення міри сили та слабкості Часте торкання ціни цих ліній без пробиття є сильним індикатором для трейдера. Ми схильні стверджувати, що три торкання підтверджують можливу точку входу на ринок. Великий період часу – це найкращий індикатор. Коли Ви стаєте більш досвідченими, Ви повинні розглядати поведінку ціни в ставленні до інших індикаторів, таким як Лінії Боллінджера і присутність або відсутність свічок доджі.

Лінії підтримки і опору

Лінії підтримки і опору

Фундаментальною основою торгівлі є Ваша здатність описати поведінку ціни на графіку. Коли Ви дивитеся на графік, Ви ідентифікуєте і описуєте те, де знаходиться ціна і що вона робить. Загальним і основним інструментом роботи з графіком є лінії підтримки і опору. Лінії підтримки і опору показують, де знаходиться ринок.

Підтримка

Підтримка – це той рівень, де ціна припиняє падати. Ми називаємо цю область підтримкою. Ціна тимчасово припиняє знижуватися і досягає так званого дна ринку.

Опір

Опір – це рівень ринку, на якому ціна припиняє рости, тобто робить перерву. Тепер Ви можете сказати, що ціна досягла стелі ринку.

Графічне зображення ліній

Перетягуючи на діаграмі лінії підтримки або опору, Ви дізнаєтеся про наступне: Де новий нижній рівень? Де новий верхній рівень? Від цих значень Ви просто малюєте горизонтальну лінію під нижнім рівнем, і ще одну – над верхнім рівнем. Характерно те, що Ви повинні трохи почекати, щоб побачити, як ці лінії приймають форму. Ви повинні перевірити, чи не з’явилася зона підтримки. Вона зазвичай означає, що потрібно почекати три невдалих спроби зламати лінії підтримки або опору.

Перша торгова стратегія

Тепер Ви готові розробити свою першу торговельну стратегію. Якщо Ви хочете робити покупки на ринку, то одне з кращих положень, щоб купити, буде знаходитися близько від області підтримки. Навпаки, якщо Ви хочете продавати на ринку, то одне з кращих положень перебуватиме близько від області опору. Це досить просто. Сильна підтримка означає, що якщо встановлений нижній рівень ціни, і при цьому було встановлено сильний опір, то найімовірніше і верхній рівень також був встановлений. Торгівля близько ліній підтримки і опору допомагає досягати цілей: купувати дешево і продавати дорого.

Можливо, Ви думаєте, що це занадто просто і як таке може бути? Звичайно, насправді Ви скоро зрозумієте, що лінії часто пробиваються, тому необхідно включати цю умову у Вашу стратегію. Коли лінія пробита, тоді змінюється її характер. Лінія підтримки починає діяти як нова лінія опору. Лінія опору починає діяти як нова лінія підтримки, залежно від того, яка лінія пробивається.

Очевидно, що Ви повинні визначити, наскільки сильні лінії підтримки і опору. Сильніші лінії – більш впевнений в торгівлі трейдер.

Визначення міри сили та слабкості

Часте торкання ціни цих ліній без пробиття є сильним індикатором для трейдера. Ми схильні стверджувати, що три торкання підтверджують можливу точку входу на ринок. Великий період часу – це найкращий індикатор. Коли Ви стаєте більш досвідченими, Ви повинні розглядати поведінку ціни в ставленні до інших індикаторів, таким як Лінії Боллінджера і присутність або відсутність свічок доджі.

Ваш капітал може бути в небезпеці

Список Топ 10 Брокерів

 • Брокер
 • Мінімальний депозит
 • Максимальний повернення
 • Рецензії
 • fxmasterbot logo small
 • $100
 • 89%
 • FXMasterBot
 • igoption logo small
 • $10
 • 91%*
 • IQoption
 • olymptrade small
 • $10
 • 80%
 • OlympTrade
Ваш капітал може бути в небезпеці