Як отримати прибуток з бінарних опціонів?
Сергій Власенко
Як отримати прибуток з бінарних опціонів? Наприклад, торгівля бінарним опціоном може виглядати так: «Чи буде індекс S&P 500 до 13:00 у п’ятницю становити 1345?» Якщо трейдер відкрив правильні позиції, роблячи правильне припущення про те, як зміниться індекс, виплата становила б $100 за одиницю. Якби індекс не досяг цього рівня, то виплата не була би зроблена.... Читати далі
Як отримати прибуток з бінарних опціонів? Наприклад, торгівля бінарним опціоном може виглядати так: «Чи буде індекс S&P 500 до 13:00 у п'ятницю становити 1345?» Якщо трейдер відкрив правильні позиції, роблячи правильне припущення про те, як зміниться індекс, виплата становила б $100 за одиницю. Якби індекс не досяг цього рівня, то виплата не була би зроблена. З іншого боку, якщо трейдер зробив правильні ставки, прибуток може досягти неймовірного значення від 500% і більше протягом тільки одного дня торгівлі. Ми пропонуємо відкривати рахунок у одного з брокерів бінарних опціонів, рекомендованих нами. Демонстраційний рахунок дозволяє вести торги в режимі реального часу, але з віртуальними грошима. Точно так само, як все інше в цьому світі не приходить просто так, Ви не можете очікувати отримання прибутку з першого дня. Ви повинні отримати досвід і кілька разів терпіти збитки перш, ніж зможете піднятися і стати успішним трейдером. Ми часто чуємо людей, кричущих: «Бінарні опціони – це шахрайство!» Це неправдиве твердження. Якщо Ви будете вивчати торгові методи і стратегії і будете стежити за новинами, то в кінцевому рахунку, Ваш дохід буде рости, адже система частіше приносить прибуток, аніж збиток .  Необхідний певний час, щоб завоювати Вашу довіру і працювати відповідно до Вашої інтуїції, з тією метою, щоб виставляти позиції на покупку опціону на більшу суму, коли Ви побачите, що є хороша можливість інвестувати. Було б правильним вибрати основний ринок і працювати з ним. Можливий варіант вибору двох або трьох ринків, щоб була можливість використовувати у своїх інтересах різні стратегії на декількох ринках у разі, якщо один ринок або актив здаються нерентабельними або небезпечними в будь-який момент часу. Виберіть улюблену валютну пару, акції або знайомий Вам ринок, який Ви вважаєте цікавими перш, ніж Ви почнете вести торги. Якщо Ви стаєте досвідченим в певній галузі, Ви автоматично отримуєте ділянку на ринку і збільшуєте Ваші можливості успішного інвестування. Вам вирішувати, наскільки сильно Ви хочете цього!

Як отримати прибуток з бінарних опціонів?

Як отримати прибуток з бінарних опціонів?

Наприклад, торгівля бінарним опціоном може виглядати так:

«Чи буде індекс S&P 500 до 13:00 у п’ятницю становити 1345?»

Якщо трейдер відкрив правильні позиції, роблячи правильне припущення про те, як зміниться індекс, виплата становила б $100 за одиницю. Якби індекс не досяг цього рівня, то виплата не була би зроблена. З іншого боку, якщо трейдер зробив правильні ставки, прибуток може досягти неймовірного значення від 500% і більше протягом тільки одного дня торгівлі.

Ми пропонуємо відкривати рахунок у одного з брокерів бінарних опціонів, рекомендованих нами. Демонстраційний рахунок дозволяє вести торги в режимі реального часу, але з віртуальними грошима. Точно так само, як все інше в цьому світі не приходить просто так, Ви не можете очікувати отримання прибутку з першого дня. Ви повинні отримати досвід і кілька разів терпіти збитки перш, ніж зможете піднятися і стати успішним трейдером. Ми часто чуємо людей, кричущих: «Бінарні опціони – це шахрайство!» Це неправдиве твердження. Якщо Ви будете вивчати торгові методи і стратегії і будете стежити за новинами, то в кінцевому рахунку, Ваш дохід буде рости, адже система частіше приносить прибуток, аніж збиток . 

Необхідний певний час, щоб завоювати Вашу довіру і працювати відповідно до Вашої інтуїції, з тією метою, щоб виставляти позиції на покупку опціону на більшу суму, коли Ви побачите, що є хороша можливість інвестувати. Було б правильним вибрати основний ринок і працювати з ним. Можливий варіант вибору двох або трьох ринків, щоб була можливість використовувати у своїх інтересах різні стратегії на декількох ринках у разі, якщо один ринок або актив здаються нерентабельними або небезпечними в будь-який момент часу. Виберіть улюблену валютну пару, акції або знайомий Вам ринок, який Ви вважаєте цікавими перш, ніж Ви почнете вести торги. Якщо Ви стаєте досвідченим в певній галузі, Ви автоматично отримуєте ділянку на ринку і збільшуєте Ваші можливості успішного інвестування. Вам вирішувати, наскільки сильно Ви хочете цього!

Ваш капітал може бути в небезпеці

Список Топ 10 Брокерів

 • Брокер
 • Мінімальний депозит
 • Максимальний повернення
 • Рецензії
 • fxmasterbot logo small
 • $100
 • 89%
 • FXMasterBot
 • igoption logo small
 • $10
 • 91%*
 • IQoption
 • olymptrade small
 • $10
 • 80%
 • OlympTrade
Ваш капітал може бути в небезпеці