Японські свічки
Сергій Власенко
Японські свічки Якщо Ви погано знайомі з торгівлею, Ви повинні спочатку познайомитися з японськими свічками. Цінова активність зазвичай пов’язана саме зі свічками. Вираз «японські свічки» походить з Японії, де сотні років тому в торгівлі рисом вже використовували їх. Чотири показники японських свічок У японських свічок є чотири показника, які використовуються в роботі щодня. Таким чином,... Читати далі
Японські свічки Якщо Ви погано знайомі з торгівлею, Ви повинні спочатку познайомитися з японськими свічками. Цінова активність зазвичай пов'язана саме зі свічками. Вираз «японські свічки» походить з Японії, де сотні років тому в торгівлі рисом вже використовували їх. Чотири показники японських свічок У японських свічок є чотири показника, які використовуються в роботі щодня. Таким чином, Ви повинні знати їх напам'ять. Тіні – представляють собою максимальні і мінімальні значення ціни в однаковий період часу. Тіло складається з двох частин: вершини і низу, які позначають Ціну відкриття та Ціну закриття. Ці чотири компоненти руху ціни об'єднані подібно ДНК. Японські свічки можуть відображати цінову активність практично для будь-яких часових рамок. Коли трейдер вибирає певний період часу, свічка відображає саме цей період часу. Приклад: 100 свічок на 10-хвилинному періоді часу відображені, як 100 x 10 хвилин або 1000 хвилин цінової діяльності . Дві кольорові японські свічки Найбільш основною характеристикою свічок є їхній колір. Дві найбільш поширених колірних схеми є чорно-білими і червоно-зеленими. Зазвичай Ви зустрічаєте білі / зелені свічки, які вказують на бичачий, зростаючий ринок. На бичачому ринку ціна рухається вгору. Чорні / червоні свічки відображають ведмежий ринок, яка вказує зниження ціни. Спрощений варіант: Бича (підвищувальна) свічка – свічка, у якої ціна закриття вище за ціну відкриття Ведмежа (знижує) свічка – свічка, у якої ціна закриття нижче за ціну відкриття. У деяких випадках змін в русі ціни або не відбувається, або вони зовсім незначні. Ці випадки описується, як нерішучість або коливання ринку. Ви можете називати їх емоційними орієнтирами. На ринку угоди між покупцями і продавцями відбуваються постійно.

Японські свічки

Японські свічки

Якщо Ви погано знайомі з торгівлею, Ви повинні спочатку познайомитися з японськими свічками. Цінова активність зазвичай пов’язана саме зі свічками. Вираз «японські свічки» походить з Японії, де сотні років тому в торгівлі рисом вже використовували їх.

Чотири показники японських свічок

У японських свічок є чотири показника, які використовуються в роботі щодня. Таким чином, Ви повинні знати їх напам’ять. Тіні – представляють собою максимальні і мінімальні значення ціни в однаковий період часу. Тіло складається з двох частин: вершини і низу, які позначають Ціну відкриття та Ціну закриття. Ці чотири компоненти руху ціни об’єднані подібно ДНК. Японські свічки можуть відображати цінову активність практично для будь-яких часових рамок. Коли трейдер вибирає певний період часу, свічка відображає саме цей період часу. Приклад: 100 свічок на 10-хвилинному періоді часу відображені, як 100 x 10 хвилин або 1000 хвилин цінової діяльності .

Дві кольорові японські свічки

Найбільш основною характеристикою свічок є їхній колір. Дві найбільш поширених колірних схеми є чорно-білими і червоно-зеленими. Зазвичай Ви зустрічаєте білі / зелені свічки, які вказують на бичачий, зростаючий ринок. На бичачому ринку ціна рухається вгору. Чорні / червоні свічки відображають ведмежий ринок, яка вказує зниження ціни. Спрощений варіант:

Бича (підвищувальна) свічка – свічка, у якої ціна закриття вище за ціну відкриття

Ведмежа (знижує) свічка – свічка, у якої ціна закриття нижче за ціну відкриття.

У деяких випадках змін в русі ціни або не відбувається, або вони зовсім незначні. Ці випадки описується, як нерішучість або коливання ринку. Ви можете називати їх емоційними орієнтирами. На ринку угоди між покупцями і продавцями відбуваються постійно.

Ваш капітал може бути в небезпеці

Список Топ 10 Брокерів

 • Брокер
 • Мінімальний депозит
 • Максимальний повернення
 • Рецензії
 • fxmasterbot logo small
 • $100
 • 89%
 • FXMasterBot
 • igoption logo small
 • $10
 • 91%*
 • IQoption
 • olymptrade small
 • $10
 • 80%
 • OlympTrade
Ваш капітал може бути в небезпеці