Автоматична торгівля бінарними опціонами

Автоматична торгівля бінарними опціонами – це одна з ніш ринку, яка найбільш швидко розвивається. Тепер очевидно, що новаки не завжди мають час на вивчення всіх важливих аспектів торгівлі та фінансового аналізу, незважаючи на те, що бінарні опціони є дуже простими для розуміння і торгівлі.

Завдяки автоматичній торгівлі аналіз стає непотрібним: просунуте програмне забезпечення використовує знання експертів, які торгують від імені трейдерів. Є деякі важливі аспекти: трейдерам треба шукати програми автоматичної торгівлі на свій смак. Fair Binary Options віддає перевагу роботам, які

 • безкоштовні,
 • веб-орієнтовані,
 • надійні,
 • підтримують широкий вибір авторитетних брокерів.

Нижче наведено список перевіреного нами ПЗ автоматичної торгівлі. Ми рекомендуємо тільки Binary Options Robot.

 • Брокери
 • Мiн. депозит
 • Мiн. Інвестиція
 • Mакс. прибутки
 • Pейтинг
 • Торгувати
 • Огляд бінарних брокерів

Якщо ви не довіряєте нашим висновкам, то погляньте на інші відгуки – і ви зрозумієте причини, за якими ми вирішили не рекомендувати інші послуги. Для отримання подальшої інформації про автоматичну торгівлю бінарними опціонами дочитайте статтю до кінця.

BinaryOptionRobot Top Banenr

Я не маю часу на вивчення аналізу ринку Що я можу зробити для успішної торгівлі бінарними опціонами?

Передбачати напрямок, в якому буде рухатися ціна активу в майбутньому, нелегко. Це вимагає розуміння фундаментальних факторів оцінки, а також технічного аспекту торгівлі у разі використання графіків. У зв’язку з тим, що не завжди легко мати загальне уявлення про всі ці фактори, трейдери почали шукати спосіб поліпшення своїх результатів без необхідності вивчення аналізу ринку та отримання в першу чергу експертного досвіду.

Рішення з’явилося з виникненням перших ПЗ автоматичної торгівлі бінарними опціонами. Вони були неповороткими і не завжди простими у використанні, тому хоч клієнту і вдавалося вирішувати аналітичні аспекти торгівлі, але в процесі губилася основна властивість бінарних опціонів: простота настройки і торгівлі.

Завдяки безперервним удосконаленням Інтернету і алгоритмів торгівлі процес автоторгівлі бінарними опціонами став простішим і популярнішим. Перехід на цілком веб-орієнтовані рішення (самий рекомендований продукт: Binary Options Robot значно полегшив входження в автоматичну торгівлю бінарними опціонами.

Яку суму треба вкласти, щоб почати автоматичну торгівлю?

Багато трейдерів цікавляться, скільки вони повинні ввести для того, щоб почати торгувати за допомогою певного робота бінарних опціонів. Це залежить від брокера бінарних опціонів, який сприяє автоматичній торгівлі. Як правило, мінімальні внески починаються з 200 $.

Робот бінарних опціонів – Налаштування програмних вподобань

Оскільки існують різні види роботів бінарних опціонів, то легко зрозуміти, що кожен з них може трохи відрізняється. Проте, більшість з них мають деякі основні параметри, такі як мінімальна угода, максимальна сума, яку можна програти за день, тип і обсяг укладених угод і т.д. Тому клієнти в більшості випадків можуть контролювати торговий портфель, навіть якщо робот бінарних опціонів, про якого йде мова, є найпростішим.

Роботи бінарних опціонів – Брокери

ПЗ автоматичної торгівлі бінарними опціонами інтегрується з брокерами бінарних опціонів різними способами. Оскільки на даний момент у світі існує кілька сотень брокерських брендів, то у кожного з них повинен бути спосіб інтегрування і активації автоматичної торгівлі. Найкращі роботи бінарних опціонів працюють тільки з найкращими брокерами. Binary Options Robot є інтегрованим з кращими бінарними брокерами.

Скільки можна заробляти на автоматичній торгівлі бінарними опціонами?

Це питання, на яке трейдери найчастіше хочуть почути відповідь. Послуги автоматичної торгівлі бінарними опціонами, як правило, багато обіцяють, але в реальному житті результати можуть сильно відрізнятися. Одним з прикладів таких обіцянок є BinaryBoom, коли вони обіцяли 17 000 $ в тиждень (Тільки на англійці). Є безліч причин, за якими не вдається стримувати обіцянки.

binary-option-robot-results-september

За допомогою Binary Option Robot ми підрахували вірогідність виграшу: вище 70% (Тільки на англійці). Це набагато більш правдиве значення, яке ми особисто перевірили, говорить саме за себе і є однією з причин, чому ми рекомендуємо Binary Options Robot.

Чому ви повинні спробувати автоматичну торгівлю бінарними опціонами?

Ну, очевидна ідея – це спростити торгівлю для середньостатистичного клієнта. Багато людей, які торгують бінарними опціонами, не мають ніякого досвіду в торгівлі на фінансових ринках. Деякі навіть не розуміють базових понять.

Хоч це і не рекомендується трейдерам, які не розуміються в ризиках інвестування, але автоматична торгівля бінарними опціонами полегшує вхід на ринок без страху втрат. Сигнали, що генеруються за допомогою автоматичної торгівлі, легко розміщуються програмним забезпеченням у якості угод. Система в більшості випадків не вимагає особливого користувальницького втручання.

За допомогою програм автоматичної торгівлі трейдер розраховує на провайдера сигналів для отримання відсутнього досвіду і застосування його з метою отримання прибутку на ринку. Це дійсно приголомшливо звучить, і у багатьох відношеннях так воно і є. У разі ручної торгівлі трейдер повинен бути знайомим з усіма переміщеннями різних біржових обсягів, трендами і цінами на базові активи. Це можна робити за допомогою аналізу графіків і різних базових показників, які мають місце щодня, щотижня і щомісяця. Автоматизована торгова система дозволяє трейдерам отримувати прибуток без необхідності отримання великих знань про процес торгівлі.

Ще одна перевага використання автоматизованих систем полягає в тому, що немає необхідності весь час сидіти за комп’ютером. Це вигідно для тих, хто має напружений графік і хто фізично не може бути весь час на місці.

BinaryOptionRobot Top Banenr

Сигнали бінарних опціонів порівняно з автоматичною торгівлею бінарними опціонами

Отже, на даний момент є певна плутанина. Чому ми згадуємо сигнали бінарних опціонів, якщо мета статті – пояснити, що таке автоматична торгівля бінарними опціонами? Але ці два поняття є взаємопов’язаними. Бінарні сигнали – це така ж ідея полегшити звичайним людям досягнення кращих результатів на ринку. Провайдери генерують сигнали або за допомогою алгоритму, або за допомогою професійних трейдерів з досвідом і застосовують інформаційно-комунікаційні технології для надання їх клієнтам. Потім клієнти вирішують, чи хочуть вони прислухатися до порад, що містяться в сигналах, і торгувати на їх основі.

Robot-signals-300x214Автоторгівля = Сигнали, якими не треба торгувати вручну

У випадку з бінарною автоторгівлею ситуація дещо відрізняється. Трейдерам не треба вручну вибирати сигнал для торгівлі або щось інше. Все відбувається автоматично. Це означає, що в більшості випадків клієнтові немає необхідності щось робити для укладання угоди. Система робить це сама. Тим не менш, угоди, що генеруються системою як і раніше називають “сигналами”, тільки в цьому випадку сигналами торгують на платформі бінарних опціонів автоматично.

Перевага високоякісних систем автоматичної торгівлі полягає в тому, що трейдери в змозі здійснювати різні угоди, застосовуючи різні технології,  (Тільки на англійці), без необхідності постійно переглядати і моніторити ситуацію на ринку. Це безперечно полегшує управління різними акаунтами, бо управляти ними вручну може виявитися дуже скрутним.

Програмне забезпечення автоматичної торгівлі бінарними опціонами

Є різні типи послуг з автоматичної торгівлі бінарними опціонами. Вони здебільшого розрізняються з точки зору дизайну. Коли ми говоримо про дизайн, то маємо на увазі не графічний дизайн, більш відомий як “інтерфейс”, а дизайн торгової системи.

Експерти автоматичної торгівлі бінарними опціонами

Як вже згадувалося, багато з цих послуг застосовують алгоритмічну торгівлю, в той час як інші використовують професійних трейдерів. Алгоритми більше підходять для клієнтів, які віддають перевагу короткотерміновим угодам, оскільки ці алгоритми вміють дуже швидко виявляти шаблони, на які вони запрограмовані, і укладати угоди з коротким терміном погашення. Професійні трейдери більше підходять для денних угод і тривалих термінів погашення.

Але для обслуговування клієнтів найбільш важливою частиною послуги з автоматичної торгівлі бінарними опціонами є розробка програмного забезпечення. Мається на увазі спосіб розробки програмного забезпечення. При ручній торгівлі угоди з бінарними опціонами укладаються на веб-орієнтованій платформі, що легко виконується в браузері, тому трейдерам не доводиться багато роздумувати про те, як функціонує ця платформа.

BinaryOptionRobot Top Banenr

Немає однакових програм автоматичної торгівлі

З точки зору дизайну, існують різні ітерації, однак, під цією категорією ми маємо на увазі ПЗ автоматичної торгівлі бінарними опціонами, яке треба викачувати і встановлювати в якості автономного додатку на комп’ютері клієнта. Це означає, що трейдеру треба зареєструватися на сайті провайдера і, якщо необхідно, заплатити за ліцензію, щоб отримати посилання на викачування програмного забезпечення і встановити його на своєму комп’ютері. Після цього програмне забезпечення треба налаштувати, як правило, ввівши інформацію про вибраного брокера та реєстраційні дані. Залежно від програмного забезпечення, перш ніж почати з ним працювати, треба налаштувати певну кількість параметрів.

Недолік даного підходу полягає в тому, що більшість користувачів відчуває проблеми із завантаженням і установкою програмного забезпечення. Це й зрозуміло: ми живемо в 21 столітті, де люди звикли шукати рішення, які працюють і не вимагають великих зусиль. Перевага ж у тому, що автономне програмне забезпечення буде, цілком ймовірно, більш стабільним, ніж наступний тип рішення автоматичної торгівлі бінарними опціонами, який ми представляємо.

Програмне забезпечення автоматичної торгівлі бінарними опціонами – Плагіни для браузера

c02282373-300x163Другий тип програмного забезпечення автоматичної торгівлібінарними опціонами – це плагін. Тут ідея полягає у використанні функції, яка підтримується сучасними браузерами: розширень, щоб зробити невелику програму, яка буде працювати як торгова панель з торговою платформою вибраного брокера. Як правило, це бічна панель з певною кількістю настройок. Хоч це і здається дуже практичним, але в багатьох випадках це найгірший дизайн, оскільки багато з них досі працюють таким чином, що програмне забезпечення використовує розташування платформи, щоб відображати сигнали безпосередньо в інтерфейс брокерської торгової платформи.

Це дуже неповоротке рішення і, по всій видимості, найгірший тип реалізації ПЗ автоторгівлі бінарними опціонами. Його установка може бути простішою ніж автономного ПЗ, але це не факт. Іноді плагін треба викачувати і встановлювати, так само як і регулярне ПЗ. У кожному разі дане рішення часто є не таким стабільним і безпечним, оскільки залежить від браузера і його продуктивності.

Веб-орієнтовані на 100% автоматизовані трейдери – це найкращий вибір

Навіть не торкаючись продуктивності автоматичної торгівлі бінарними опціонами (tільки на англійці), ми знаходимо новітній спосіб ведення автоторгівлі. Новий підхід дотримується невід’ємної веб-орієнтованої природи бінарних опціонів і зберігає основні характеристики торгівлі бінарними опціонами: онлайн, без викачувань, браузерний інтерфейс. Ідея полягає в тому, щоб усі необхідні настройки були в браузері, а вмикання і вимикання автоторгівлі вироблялося простим натисканням миші. Веб-орієнтовані рішення стають найпопулярнішим способом торгівлі бінарними опціонами, оскільки не потрібна установка.

dashboard_popup_robot1-300x201Крім того, вони є стабільнішими, оскільки не залежать від стану комп’ютера клієнта в силу реалізації на сервері. Всі угоди виробляються в хмарі, а сигнали обробляються таким же чином. Навіть якщо комп’ютер трейдера залишиться без інтернету або електрики, то з веб-орієнтованими роботами бінарних опціонів нічого не відбудеться. Веб-інтерфейс застосовується як спрощене вікно у складну мережу автотрейдера і брокерських з’єднань, дозволяючи все це здійснити.

Запуск автоторгового програмного забезпечення з сервера керує роботою, в той час як брокерська торгова платформа використовується для укладання угод. Немає ознак того, що угода укладається, окрім додавання іншої угоди до списку угод, які були виконані. Навіть якщо клієнт вимикає комп’ютер і кудись йде, то в залежності від настройок сервер буде продовжувати торгівлю.

Ціни и ключ активації робота

Багато клієнтів запитують, скільки коштують ці рішення автоматичної торгівлі бінарними опціонами. На це немає однозначної відповіді. Хтось призначає ціну за своє програмне забезпечення, хтось ні. Хтось вимагає щомісячної абонплати, хтось продає ліцензії на повноцінні версії програмного забезпечення. Крім того, багато хто пропонує безкоштовну версію, в яку не включаються всі опції повної версії, за яку треба платити. У деяких випадках менше елементів управління, а в деяких випадках доступні не всі брокери.

Платне програмне забезпечення, як правило, вимагає ключа активації від постачальника, щоб змусити його працювати. Це захист від тих, хто викачає його, не заплативши. І з цієї причини багато клієнтів думають, що для роботів бінарних опціонів існує програма злому або генератор ключа. Ми не знаємо, чи розробили хакери якісь програми злому, щоб користуватися цим ПЗ безкоштовно, але цілком можливо, що з боку брокера буде заблокований доступ.

BinaryOptionRobot Top Banenr

Безкоштовне програмне забезпечення бінарної автоторгівлі

Якщо ви волієте не платити за робота бінарних опціонів, то немає необхідності бродити в пошуках генераторів ключів і програм злому. Є абсолютно непогані безкоштовні послуги з бінарної торгівлі. І все що треба зробити, це зареєструватися і налаштувати обліковий запис. Наші улюблені, як це можна побачити в нижче наведеному списку, є Binary Options Robot. Обидва продукти є безкоштовними і мають веб-інтерфейс, який не вимагає завантажень.

APPLEMAC-300x160Робот бінарних опціонів для Mac

Не всі рішення автоматичної торгівлі бінарними опціонами мають версію для роботи на Mac. Плагіни в деяких випадках можуть працювати, а в деяких ні. Найнадійніший спосіб отримати веб-рішення – це вищезгаданий Binary Options Robot. Таким чином трейдери можуть бути впевненими, що воно буде працювати на будь-якій платформі і без установки.

Робот бінарних опціонів – це шахрайство чи ні?

Сектор роботів бінарних опціонів є універсальним, тому важко стверджувати, що кожен сервіс є хорошим. Деякі з них непогані, але вони використовують тактику спаму, що вимушує нас не довіряти їм. Деякі є абсолютним шахрайством, що наживається на клієнтах завдяки своїм схемам “швидкого заробляння грошей”. Довіряйте нам, у нас такого немає. Не піддавайтеся на таке. Важливо також, щоб вибраний вами робот бінарних опціонів не співпрацював з брокерами-шахраями, інакше ви можете зіткнутися з проблемами виведення коштів. Ознайомтеся з нашим чорним списком, щоб дізнатися, яких брокерів слід уникати.

Список Топ 10 Брокерів

 • Брокер
 • Мінімальний депозит
 • Максимальний повернення
 • Рецензії
 • fxmasterbot logo small
 • $100
 • 89%
 • FXMasterBot
 • igoption logo small
 • $10
 • 91%*
 • IQoption
 • olymptrade small
 • $10
 • 80%
 • OlympTrade
Ваш капітал може бути в небезпеці