Кращі Брокер Бінарних Опціонів

В даний момент онлайн знаходяться сотні брокерів бінарних опціонів. Кожен день тисячі трейдерів намагаються отримати актуальну та об’єктивну інформацію про брокерів бінарних опціонів, перш ніж зважитися вкласти через них свої гроші. Fair Binary Options був створений, щоб допомогти користувачам впоратися з цим завданням. Якщо вам потрібна додаткова допомога у виборі брокера, погляньте на якісь з наших відсортованих списків: Найкращі брокериРегульовані брокери –  Брокери СШАБрокери SpotOption. Ознайомтеся також із нашим чорним списком брокерів і нерекомендованим списком, щоб знати, яких брендів слід уникати.

 • Брокери
 • Мiн. депозит
 • Мiн. Інвестиція
 • Mакс. прибутки
 • Pейтинг
 • Торгувати
 • Огляд бінарних брокерів
* Сума буде зарахована на рахунок у разі успішного інвестування

У наведеному нижче списку знаходиться безліч брокерів бінарних опціонів, про яких ми в останні роки зробили огляд. Fair Binary Options рекомендує їх усіх, як вдалий майданчик для торгівлі, тому не пошкодуйте часу на вивчення даного списку!

У нашому розділі кращих брокерів бінарних опціонів ви знайдете тільки найнадійніших та найдовірливиших брокерів бінарних опціонів онлайн. Ви завжди можете довіряти нашому ретельно зібраному білому списку брокерів і розраховувати на допомогу, якщо у вас виникнуть будь-які питання або якщо, в рідкісних випадках, у вас виникнуть проблеми з нашими партнерами. Ми вважаємо, що ці брокери дозволять вам найкращим чином реалізувати досвід торгівлі бінарними опціонами.

Скарги в бінарних опціонах

Важливо пам’ятати, що при перегляді Інтернету, ви виявите негативні відгуки про брокерів від обурених трейдерів, які втратили свої гроші. Торгівля бінарними опціонами пов’язана з ризиком, а погані відгуки, одержувані від обурених трейдерів, нікому не потрібні. Важливо залишатися об’єктивним і правильно оцінювати рівень пропонованих брокером послуг.

Конкуренти або особи, роздратовані втратою грошей, можуть написати негативні відгуки, навіть якщо вони торгували з кращими брокерами бінарних опціонів. На нашому сайті ви завжди знайдете позитивні відгуки, оскільки поганих брокерів ми не вносимо до списку. Однак, ми звертаємо увагу, якщо виявляємо щось негативне, сказане про якогось брокера бінарних опціонів. Щоб знати, яких брокерів слід уникати, відвідайте сторінку “Чорний список брокерів”.

Вибір кращого брокера

Існує безліч інших причин, за якими трейдерам слід читати відгуки про наших кращих брокерів бінарних опціонів, перед тим як вибрати брокера. Наші відгуки про кращих брокерів бінарних опціонів будуть перелічувати найбільш важливі можливості і представляти часто приховану інформацію з угоди про правила і умови. Ми вважаємо, що ці дані дуже важливо перелічувати, щоб трейдери були в курсі. Інформація, яка представлена в оглядах Fair Binary Options, містить

 • спеціальні можливості: тут ми перелічили всі важливі можливості, пропоновані брокером. Вони, як правило, перелічені в якості бонусу, пропонованого в рамках різних типів акаунтів, які представляють різні рівні обслуговування, в залежності від мінімальних вкладених коштів
 • бонуси: майже кожен брокер пропонує винагороди, що збільшують торговий потенціал. Fair Binary Options також перелічує правила і умови, які супроводжують бонусні гроші, щоб трейдери завжди знали, як це вплине на їх торгову ефективність.
 • кращі торгові платформи для бінарних опціонів: ми робимо огляд програмного забезпечення, яке робить це можливим. Є декілька великих провайдерів, таких як SpotOption, TechFinancials, Tradologic, MarketsPulse, і ми маємо багатий досвід їх використовування.
 • активи: Огляд Fair Binary Options містить основну інформацію про суму активів, яка доступна для торгівлі
 • службу підтримки: ми спілкуємося зі службою підтримки, щоб перевірити, як брокер налаштував довідкову службу для допомоги трейдерам. Це кращий спосіб оцінити сервіс.
 • платежі: ми перелічуємо всі методи оплати, доступні брокеру, перелічуємо мінімальні вимоги до вкладу
 • виведення: ми попереджаємо трейдерів, якщо вимоги до виведення занадто високі або якщо отримання грошей займе багато часу.

Як згадувалося раніше, читаються вами огляди будуть, безумовно, відрізнятися від випадку до випадку. Ви знайдете безліч сайтів, схожих на наш, призначених для оцінки онлайн-брокерів, які порекомендують, з яким брокером краще торгувати. Fair Binary Options – це найкращий майданчик, на якому можна знайти все про кращих брокерів бінарних опціонів. Ми доклали великих зусиль у відстеження змін в цій галузі, які прямо або побічно можуть вплинути на трейдерів.

Не забувайте, що знайдений надійний онлайн-брокер заощадить вам безліч часу і грошей. Навряд чи ви хочете, щоб ваші гроші були вкрадені тільки тому, що ви полінувалися витратити свій час на домашню роботу. Дотримуючись цих порад, ви отримуєте гарантію, що процес торгівлі буде у вас протікати максимально гладко.

Кращі брокери бінарних опціонів – нагороди FBO

Під логотипом на відгуки деяких наших брокерів трейдери знайдуть значки про нагороду. Це означає, що дані брокери бінарних опціонів надають настільки винятковий сервіс, що заробили нагороду FBO. Нагороди Fair Binary Options вручаються кращим в галузі. Є безліч категорій, і ми даємо їх тільки брокерам, які були послідовні у своїй гарній роботі, без скарг або з незначними скаргами, які були вирішені на користь клієнтів. Дивіться переможців нагород FBO 2015.

Сертифікат безпеки бінарних опціонів

Сертифікат безпеки бінарних опціонів Fair Binary Options – це печатка, яку ми видаємо брокерам, які не вперше виявляються кращими на ринку. Ці брокери надають трейдерам відмінний сервіс протягом багатьох років без значних скарг і серйозних звинувачень. На підставі бренду і попереднього досвіду роботи з ними Fair Binary Options вручає цей сертифікат, щоб виділити брокерів, які надають якісний сервіс, і зробити всю галузь більш прозорою для клієнтів.

Огляди Fair Binary Options

Ми зробили все, що в наших силах, для поліпшення прозорості індивідуального огляду бінарних опціонів, щоб бути впевненими, що трейдери отримують адекватну інформацію, як описано вище. Крім печаток і нагород, включених нами в думки брокерів, трейдери можуть побачити інформацію про особливі можливості, що пропонуються цими брокерами, їх торгові платформи, бонуси, вклади, зняття коштів та багато іншого! Вся відповідна інформація, яка зібрана нами на сторінках огляду бінарних опціонів, представлена в дохідливому вигляді.

Огляди бінарних опціонів – чорний список брокерів

Іноді трейдери звертаються до нас при виникненні проблем з брокерами. У тих випадках, коли проблему не вдається вирішити справедливо, а брокер завдає шкоди клієнту, ми заносимо його до чорного списку. Якщо у трейдерів виникають якісь питання щодо наших оглядів бінарних опціонів або скарги, ми запрошуємо їх зв’язатися з нами через контактну сторінку на Fair Binary Options.

Ми робимо огляд брокерів на регулярній основі, щоб в усі часи гарантувати їх відповідність нашим високим стандартам. Ми рекомендуємо вам торгувати тільки з брокерами, знайденими на цьому сайті, щоб уникнути неприємних наслідків і проблем з виведенням грошей. EZTrader і NRG Binary були назавжди вилучені з нашого списку брокерів, разом з іншими брендами, поміченими в шахрайстві. Це однозначно не кращі брокери бінарних опціонів! Ви можете ознайомитися з нашим чорним списком брокерів бінарних опціонів тут, з докладним поясненням, чому ці шахраї були видалені з нашого списку.

Знайдіть брокера бінарних опціонів, незалежно від того, з якої ви країни!

Ми наполегливо працюємо над тим, щоб трейдери всіх країн могли отримувати кращі платформи через нашу мережу з 16 локалізованих сайтів. Ми не показуємо брокерів не із США у  списку брокерів для відвідувачів США. Ми відображаємо регульованих і нерегульованих брокерів бінарних опціонів для громадян США.

Трейдери бінарних опціонів із США мають безліч способів торгівлі з брокерами, що підтримують акаунти зі Сполучених Штатів. Оскільки нормативні перешкоди не дають брокерам працювати у стилі ЕС, то трейдери бінарних опціонів із США можуть скористатися офшорними брокерами. Ці брокери бінарних опціонів для США були перевірені Fair Binary Options. Щоб трейдери бінарних опціонів із США не зіткнулися з брокерами-шахраями, вони можуть скористатися чорним списком, щоб подивитися, з якими брокерами не рекомендується торгувати.

Гості з інших країн можуть вибрати свою мову в правому верхньому кутку свого сайту, щоб отримати цей сайт на своїй рідній мові і щоб побачити вибір брокерів, що пропонують кращі торгові платформи і службу підтримки для їх країн. Ми вкладаємо багато часу в локалізацію, намагаючись максимально поліпшити сервіс для всіх користувачів.

Список Топ 10 Брокерів

 • Брокер
 • Мінімальний депозит
 • Максимальний повернення
 • Рецензії
 • fxmasterbot logo small
 • $100
 • 89%
 • FXMasterBot
 • igoption logo small
 • $10
 • 91%*
 • IQoption
 • olymptrade small
 • $10
 • 80%
 • OlympTrade
Ваш капітал може бути в небезпеці