Огляд FXMasterBot 2018

FairBinaryOptions Broker Certificate
 • Мiн. депозит $100
 • Макс. повернення 89%
 • Мін. інвестиція $25
 • Мобільний Yes
 • Софт Proprietary
 • LiveChat Yes

FXMasterBot – це абсолютно новий продукт, який допоможе вам почати торгувати на зовсім іншому рівні! Напрочуд зручний інтерфейс цього брокера дозволяє торгувати на Форекс. Можна сміливо сказати, що це неймовірне досягнення, адже серед уже існуючого на ринку програмного забезпечення просто неможливо знайти те, яке могло би працювати з двома способами торгівлі водночас.
Насправді, це тільки підтверджує факт, наскільки сильно FXMasterBot орієнтується на користувача і як трейдери можуть використовувати найрізноманітніші стратегії і методи керування грошима.

У нашому огляді на FXMasterBot ми спробуємо пояснити, як працює наш брокер і розкажемо більше про типи рахунків та службу підтримки. Ми настирливо радимо вам продовжити читати огляд, щоб дізнатись більше про цю безкоштовну програму!

 1. Перегляд сайту

 1. FXMasterBot Особливості Акаунта

  Особливості Рахунків

  У багатьох співвідношеннях FxMasterBot можна сміливо назвати передовим програмним забезпеченням для торгівлі. У більшості випадків, до цієї миті трейдери були обмежені всього лише одним видом рахунку. Але, завдяки FxMasterBot у них з’явилась чудова можливість розвивати свої рахунки в процесі торгівлі. Більше того, новачкам доступний демо рахунок FXMasterBot, який, в першу чергу, націлений на тих, хто хоче ознайомитись з платформою і вивчити всі доступні інструменти для торгівлі.

  Також, окрім демо рахунку, користувачам доступно ще три різновиди рахунків.

  Рахунок FXMasterBot Базовий

  Базовий рахунок FXMasterBot – це торговий рахунок, який доступний трейдерам, котрі внесли мінімальний депозит у розмірі $100. При відкритті цього рахунку, трейдери отримують набір чудових бонусів, а саме: 3 валютні пари, шанс отримати 3 відкритих торги одночасно, можливість торгівлі із численними брокерами і мультиплікатор Дошки Лідерів х1. Дуже часто такий рахунок також називають рахунком новачка.

  Рахунок FXMasterBot Експерт

  Цей рахунок стає доступним після внесення депозиту у розмірі $500. Окрім уже зазначених бонусів Базового рахунку, трейдери також отримують можливість працювати із 9 валютними парами, доступ до розширених налаштувань і мультиплікатор Дошки Лідерів х2.

  Рахунок FXMasterBot Майстер

  Цей рахунок можна сміливо назвати “царем всіх рахунків”, так як саме він розкриває весь потенціал програми FXMasterBot. Як показує практика, саме рахунок Майстер – самий популярний рахунок поміж трейдерів. Для того, щоб почати користуватись саме ним, потрібно як мінімум депозит з двома брокерами на суму у розмірі $500 із кожним. Мультиплікатор Дошки Лідерів х3, повний контроль над налаштуваннями, усі валютні пари та VIP підтримка клієнтів уже чекають на вас.

  Рахунок FXmasterBot Демо

  Одразу після реєстрації, трейдери отримують можливість ознайомитись із безкоштовним демо рахунком. Демо рахунок являє собою ідентичну копію справжнього торгового рахунку, але між ними є одна важлива відмінність – його не можна використовувати для миттєвого отримання прибутку. Він створений суто для того, щоб ви змогли отримувати прибуток у майбутньому. На демо рахунку FXMasterBot немає справжніх грошей. Цей рахунок доступний протягом 5 днів після реєстрації і ви можете торгувати стільки, скільки забажаєте.

  Опираючись на огляд FXMasterBot можна впевнено сказати, що з таким списком доступних рахунків, дане програмне забезпечення вже встигло випередити свій час.

 2. FXMasterBot cофт

  FXMasterBot також має декілька доступних налаштувань, а саме:

  • Комбіновані виграші
  • Зворотня торгівля
  • Максимальна паралельна торгівля
  • Щоденний прибуток
  • Щоденний захист від втрат
  • Максимальні щоденні торги

  Чим більш розкрученим буде ваш рахунок, тим більш гнучкі налаштування будуть вам доступні.

   

  Як торгувати на Форекс з FXMasterBot?

  Перш за все варто зауважити, що трейдери мають можливість користуватись двома корисними налаштуваннями: захист від втрат та вивід прибутку. Варто взяти до уваги, що вони не мають обмежень в часі і трейдери можуть встановити свої обмеження і тим самим будуть впевнені в тому, що торги будуть закриті у потрібний момент. Якщо встановити Вивід Прибутку на $100 а Захист від Втрат на $25, то програма припинить торги, як тільки вони досягнуть котрийсь із лімітів.

  Автоматична система форекс торгівлі FXmasterBot дуже схожа на ручну, однак в даній ситуації програма сама застосовує ваші налаштування під час торгів.

  Як працює FXMasterBot?

  FXMasterBot не робот у традиційному розумінні цього слова. Це на всі сто відсотків веб-програма, яка не потребує завантаження. FXMasterBot не займатиме місця на вашому комп’ютері, так як нею можна користуватись просто відкривши браузер. Вивчивши детальніше FXMasterBot, наша команда дійшла висновку, що програма пропонує декілька брокерів, що є цілком логічно, адже сама по собі програма є своєрідним містком між брокером і трейдером. Все це зроблено для кращого торговельного досвіду.

  Це також означає, що ні поповнення депозитів ні вивід коштів не здійснюються через FXMasterBot, так як це абсолютно безкоштовне програмне забезпечення.

  Варіативність вводу і виводу грошей залежатиме суто від вибраного вами брокера.

  Що таке Дошка Лідерів FXMasterBot?

  Під час вивчення FXMasterBot, нашою командою було відмічено одну дуже цікаву систему прибутку. Вона дає можливість заробляти трейдерам спеціальні бали і отримувати грошові винагороди. Сама ж Дошка Лідерів базується на досить простих розрахунках:

  Обсяг торгівлі x мультиплікатор + (депозити – вивід коштів)

  Давайте розглянемо це на прикладі!

  Уявімо, що трейдер досягнув обсягу торгівлі у розмірі $100. Трейдер також поповнив депозит на $500 і вивів $100. На даний момент трейдер знаходиться на рівні Майстер, тож його мультиплікатор x3

  100×3 + (500-100) = 300+400 = 700 бонусів

  Дошка Лідерів оновлюється кожного місця, тож всі трейдери мають однаковий шанс отримати грошові винагороди!

  Ваш капітал може бути в небезпеці
 3. FXMasterBot Допомога

  Кожен трейдер знає, яку роль служба підтримки відіграє як у вдалих угодах, так і в невдалих. Під час огляду FXMasterBot ми мали можливість власноруч перевірити якість послуг, що надає служба підтримки FXMasterBot.

  Служба підтримки доступна для всіх зареєстрованих і потенційних трейдерів у вигляді живого чату. Ми випробували службу підтримки за допомогою декількох простих і більш складних запитань. Представники служби завжди відповідали швидко і надавали якісну допомогу. Вони допомогли нам краще зрозуміти доступні можливості програми. При потребі, користувачі також можуть зв’язатись із службою підтримки через електронну пошту.

  Якщо ви не в настрої розмовляти із представником служби підтримки, то розділ FAQ (частих запитань) до ваших послуг. Розділ FAQ дає відповіді чи не на всі запитання, що можуть виникнути і трейдера, який хоче знати більше.

  Ваш капітал може бути в небезпеці
 4. FXMasterBot Банки і інформація про підприємство

  FXMasterBot – безкоштовне програмне забезпечення. Це означає, що замість того, щоб оплачувати різноманітні стягнення, побори і підписки, трейдери мають повний контроль над своїми грошима. Однак, для того, щоб торгувати з FXMasterBot, вам доведеться здійснити депозит хоча б з одним із запропонованих брокерів.

  Як правило, мінімальний депозит у більшості брокерів становить $100 і він завжди обробляється самим брокером, а не програмою FXMasterBot.

 5. Ваш капітал може бути в небезпеці

Список Топ 10 Брокерів

 • Брокер
 • Мінімальний депозит
 • Максимальний повернення
 • Рецензії
 • fxmasterbot logo small
 • $100
 • 89%
 • FXMasterBot
 • igoption logo small
 • $10
 • 91%*
 • IQoption
 • olymptrade small
 • $10
 • 80%
 • OlympTrade
Ваш капітал може бути в небезпеці