Огляд Брокера OptionFair

Огляд Брокера OptionFair
Петро Тарасенко
Наш найкращий досвід торгівлі та використання торгової платформи пов’зані з OptionFair. Платформа – проста у користуванні та цікава у використанні. Виведення грошей займає менше ніж 2 дні і Ви маєте можливість вивести кошти один раз на місяць безкоштовно! Громадянам США не дозволено користуватись послугами цього брокера. OptionFair отримав ліцензію від CySec в жовтні 2013 року.... Читати далі
Наш найкращий досвід торгівлі та використання торгової платформи пов’зані з OptionFair. Платформа – проста у користуванні та цікава у використанні. Виведення грошей займає менше ніж 2 дні і Ви маєте можливість вивести кошти один раз на місяць безкоштовно! Громадянам США не дозволено користуватись послугами цього брокера. OptionFair отримав ліцензію від CySec в жовтні 2013 року. Дізнайтеся більш про нього в нашому огляді OptionFair. OptionFair потрапив до нашого переліку найкращих брокерів в 2014 році.
4
 1. Предпросмотр сайта

 1. OptionFair Oгляд брокера

  Наш найкращий досвід торгівлі та використання торгової платформи пов’зані з OptionFair. Платформа – проста у користуванні та цікава у використанні. Виведення грошей займає менше ніж 2 дні і Ви маєте можливість вивести кошти один раз на місяць безкоштовно! Громадянам США не дозволено користуватись послугами цього брокера. OptionFair отримав ліцензію від CySec в жовтні 2013 року. Дізнайтеся більш про нього в нашому огляді OptionFair. OptionFair потрапив до нашого переліку найкращих брокерів в 2014 році.

 2. OptionFair Особливості

  Цей брокер не надає бонуси.

  OptionFair не працює з американськими трейдерами. Коли Ви зареєструєтесь в OptionFair, брокер запропонує Вам бонус, розмір якого залежить від суми, яку Ви покладете на перший депозит.

  Поклавши 500 доларів або більше, Ви отримаєте 4 дні безкоштовних сигналів.

  ·      OptionFair Standard рахунок: Перший депозит до 499 доларів та отримаєте бонус 20%

  ·      OptionFair Gold рахунок: Перший депозит між 500-999 доларів та отримаєте 30% бонус

  ·      OptionFair Platinum рахунок: Перший депозит між 1000-5000 доларів та отримаєте 50% бонус

  Якщо Ви відкриєте Platinum рахунок у OptionFair, то отримаєте значно вищий прибуток від Ваших інвестицій. Стандартні рахунки дають можливість отримати до 85% прибутку, що є порівняно високою прибутковістю порівняно з середнім значенням у цій сфері діяльності. Платиновий рахунок дасть можливість заробляти до 89%.

  OptionFair пропонує також Elite Traders Club Card. Це пластикова картка MasterCard, яка надається VIP-трейдерам та партнерам.

  Ви маєте право на отримання демо-рахунку, якщо покладете на депозит мінімум 500 доларів. Ви не повинні торгувати на Ваші кошти для отримання демо-рахунку. Це прекрасна можливість випробувати торгову платформу OptionFair до початку реальної торгівлі.

 3. Ваш капітал може бути в небезпеці

  OptionFair Торгова платформа

  OptionFair з їхньою Techfinancials платформою пропонує найкращі умови використання торгової платформи серед інших брокерів. Тут дуже просто відслідковувати свої позиції на графіку і Ви можете добре бачити всі відкриті позиції у правому боці меню. Торгівля з OptionFair є захоплюючою і Ви отримаєте багато позитивних емоції від зеленого кольору навпроти закритих позицій.

  OptionFair надає можливість обрати актив для торгівлі серед 60 інших. 12 індексів, 3 товарні активи, 26 акцій та 18 валютних пар. Широкий вибір валютних пар дає можливість експертам в Форекс заробити, передбачаючи рухи на валютному ринку.

 4. OptionFair Служба підтримки

  Коли Ви в перший раз зареєструєтесь у OptionFair, Ви отримаєте дзвінок від аккаунт-менеджера, який надасть Вам поради та допомогу для розуміння, який тип аккаунту підходить до Ваших потреб та відомості про суму коштів, яку Ви бажаєте інвестувати.

  OptionFair надає підтримку на п’яти різних мовах: англійській, іспанській, арабській, італійській та французькій.

  Ми не отримали найкращого досвіду спілкування через live-чат через те, що було задано лише три питання після чого агент закрив чат, хоча розмова ще не закінчилась, та порадив пошукати відповіді на наші питання через Google. Цей досвід міг бути одиничним, проте через це ми не можемо оцінити підтримку як добру або погану.

 5. OptionFair Банки і інформація про підприємство

  Наш депозит проведений через Skrill не був оброблений миттєво через те, що OptionFair використовує функції Відправити гроші замість миттєвих депозитів; проте нам вистачило шести хвилин, щоб отримати наші гроші, що є дуже добрим показником.

  OptionFair пропонує одне безкоштовне виведення грошей на місяць. Це непоганий сервіс, бо навіть трейдери з невеликими рахунками можуть забрати прибуток один раз на місяць без сплати банківської комісії.

  Якщо Ви виводите кошти більш ніж раз на місяць зі стандартного рахунку, то Вам буде нарахована комісія в розмірі 30 доларів. Ця комісія є компенсацією видатків на банківські послуги для OptionFair.

  Мінімальна сума для виведення – 100 доларів

  Це не прописано в Умовах договору, проте якщо Ви не користуєтесь своїм рахунком більше шести місяців, тоді рахунок визнається бездіяльним. Ви будете попереджені про це листом на e-mail, і зайти на Вашу сторінку Ви вже не зможете, а будете вимушені сплатити 10% комісію за повторну активацію Вашого рахунку кожен місяць.

  Як і в інших брокерів бінарних опціонів, Вам необхідно надіслати актуальну копію паспорту та доказів адреси Вашого проживання. Ця інформація надається на вимогу Американського патріотичного акту від жовтня 2001 року, який направлений на боротьбу з відмиванням грошей.

 6. Ваш капітал може бути в небезпеці

Список Топ 10 Брокерів

 • Брокер
 • Мінімальний депозит
 • Максимальний повернення
 • Рецензії
 • fxmasterbot logo small
 • $100
 • 89%
 • FXMasterBot
 • igoption logo small
 • $10
 • 91%*
 • IQoption
 • olymptrade small
 • $10
 • 80%
 • OlympTrade
Ваш капітал може бути в небезпеці