Fair Binary Options, переможець iGB Awards в номінації “Кращий сайт бінарних опціонів” в 2014 і 2015, був заслужено висунутий і в цьому році!

Fair Binary Options вигравав iGB Award два роки поспіль. У 2014 і 2015 наш сайт був визнаний промисловими оглядачами найкращим сайтом бінарних опціонів. А зараз ми номінуємось ще раз: на нагороду “Кращий фінансовий сайт” 2016. Нова категорія “Кращий фінансовий сайт” була затверджена шляхом злиття бінарних опціонів і Forex в одну. Висування нарівні з 6-ма іншими найкращими сайтами з галузі роздрібних фінансів – величезна честь і мотивація до подальшого просування і швидкого зростання. Саме тому ми з радістю відвідаємо церемонію нагородження 4 лютого.. Нижче ви можете подивитися на момент отримання нами нагороди “Кращий сайт бінарних опціонів” торік.


video-logo

Оскільки це велика честь, то це і велика відповідальність. Перед нашими партнерами, які висловили нам визнання цими нагородами, наша відповідальність полягає в тому, щоб розвиватися швидше, ніж будь-які інші сайти, з метою лідирування в галузі. Що ми завжди і робили.  Перед нашими клієнтами наша відповідальність – це зберігати вірність нашим цінностям і основоположним принципам.

Ми намагаємося допомагати трейдерам отримувати найкращу інформацію, надаємо підтримку їм, якщо їх обдурив брокер, і активно супроводжуємо їх у боротьбі за повернення грошей. До того ж ми прагнемо навчати клієнтів на предмет уникнення шахраїв. Ми вважаємо, що таким чином ми приймаємо необхідні заходи, щоб був почутий кожен клієнт. З цієї причини ми не вимагаємо ніякої плати за наші послуги.

Дані новаторські виконання, а також сукупність цінностей, яких ми дотримуємося в роботі цього сайту, є основними причинами, за якими Fair Binary Options був удостоєний нагороди “Кращий сайт бінарних опціонів” два роки поспіль. Оскільки отримувати нагороди приємно, то у нас є ще великий простір для розвитку нашого сайту, а також галузі бінарних опціонів. Саме тому 2015 став черговим роком змін для Fair Binary Options, оскільки ми намагалися бути попереду і робити набагато більше, ніж вдавалося до цього.

Що таке iGB Award і що це означає?

iGB Awards – це особливий захід, що супроводжує London Affiliate Conference, який проводиться щороку і збирає компанії зі сфери трейдингу і онлайн-ігор. Отримання нагороди iGB Award – це найпрестижніше досягнення Fair Binary Options, оскільки судді – це найвідоміші експерти з цієї галузі.
igb-awards

Оскільки життя змушує нас все глибше втягуватися в онлайн-сферу, то для сайтів бінарних опціонів стає все важливіше мати можливість пропонувати відвідувачам дійсно цінну і адекватну інформацію, щоб максимально убезпечити їх діяльність в Інтернеті. Fair Binary Options прагне надавати клієнтам найкращий і безпечний спосіб отримання інформації про торгівлю бінарними опціонами і пропоновані послуги бінарних опціонів.

Визнання з боку iGB Award – це підтвердження того, що ми виконуємо наші обіцянки робити процес торгівлі безпечним і максимально привабливим. Виграш всього двох нагород “Кращий сайт бінарних опціонів” з тих, які колись видавалися, і висунення на нову (і єдину) номінацію “Кращий фінансовий сайт” в даний час є свідченням тієї послідовності, якої ми змогли досягти тільки дотримуючись сукупності цінностей, що є стрижнем кожної нашого дії.

Цінності Fair Binary Options

Назва нашого сайту вже говорить багато чого про те, яких принципів ми дотримуємося. Той факт, що справедливість не завжди мала місце в галузі бінарних опціонів, став однією з основних мотивацій для створення цього сайту і його багаторічного розвитку. Ми переконані, що можна підвищити прозорість в галузі бінарних опціонів і що ми маємо бути активним гравцем у боротьбі за права клієнтів. Наші цінності: прозорість, справедливість і сумлінність.

Заходи з метою допомоги клієнтам

Якщо брокер бінарних опціонів відмовив у виділенні грошей замовнику, не дотримуючись позитивної практики ведення бізнесу, ми втрутимося, щоб допомогти клієнту, як тільки зв’яжемося і зможемо з’ясувати, що клієнт дійсно потребує допомоги. Ми вважаємо своїм обов’язком і честю вкласти безоплатний внесок у спільноту торгівлі бінарними опціонами.

“Будь-хто може зв’язатися, щоб ми розглянули предмет суперечки і, можливо, вирішили питання в найкоротші терміни

.

В нас є спеціальна email-адреса, яка щодня перевіряється призначеними співробітниками. Вони знаходяться в постійному контакті з брокерами і нашими членами, щоб намагатися налагоджувати зв’язок між брокерами і трейдерами. Так як ми розуміємо, що не всі брокери підзвітні законодавству, то рішення щодо врегулювання ми бачимо в орієнтуванні на розумну поведінку.

До того ж ми виявляємо недобросовісну практику, яка не підпадає під дію поточної нормативної бази. До нас часто звертаються брокери з проханням не згадувати про їх тіньову практику, щоб вести бізнес разом. Ми завжди відмовлялися від подібних пропозицій, тому що знаємо, що єдиний спосіб зробити цю галузь довгостроковою – це справедливий підхід.

У другій половині 2015 ми відповіли на 600 прохань про надання допомоги або отримання інформації. Це майже по 4 на день. На щастя, не всі прохання вимагали допомоги відносно шахраїв. Наша віддана служба підтримки теж надає допомогу з інших проблем і питань, які можуть виникнути у трейдерів.

Підвищення прозорості в цій галузі

Fair Binary Options

Оскільки допомога індивідуальним клієнтам, які стали жертвами шахраїв, дуже важлива, то для нас набагато критичніше зробити так, щоб всі знали, яких провайдерів послуг опцій бінарних опціонів слід уникати. У багатьох випадках профілактика краще, ніж прийняття дій після того, як шахрайство вже було вчинено. Саме тому наші заклики до прозорості дуже важливі і впливають на розробку нашого сайту та його вмісту.

Очевидно, що клієнти повинні знати, яких послуг слід уникати. З цього приводу ми розробили спеціальні елементи нашого сайту. Ми стали регулярно ділитися своїм досвідом, публікуючи огляди, інструкції та новини, що інформують про те, яких брокерів краще уникати і як читати їх часом туманні правила та умови.

Наші огляди включають інформацію про правила нарахування бонусів, про можливі проблеми щодо вимог до обороту і про практику виведення і вкладення коштів. Якщо нам здасться, що правила і умови несприятливі для трейдерів, особливо в області бонусів, ми повідомимо про це.

Наші інструкціх містять крім безлічі тем, пов’язаних з торгівлею, інформацію про

 • шахрайства в сфері бінарних опціонів і способах їх уникнути,
 • інформацію про регулювання у сфері бінарних опціонів,
 • скарги регулюючих органів,
 • роз’яснення банківських опціонів.

У нас є інформація про безпеку та прозорість, яка може бути корисна трейдерам. Розділ новин регулярно сповіщає трейдерів про зміни в правилах торгівлі, про постанови регулюючих органів і про випадки шахрайства у сфері бінарних опціонів, з якими нам довелося зіткнутися.

Веб-розробка з упором на цінності

За останні два роки ми внесли безліч змін до дизайну нашого сайту з метою його відповідності з нашою місією. Клієнти не завжди настільки пильні, наскільки повинні бути. У багатьох випадках ми розуміємо, що багато з них не завжди старанні, а іноді просто не в змозі знайти необхідну інформацію.

Поширення ваших повідомлень по світу

Fair Binary Options Local Country Sites

У 2014 ми почали впроваджувати одне з найбільших перетворень в історії Fair Binary Options. Сайт повинен стати мережевою багатомовною службою, яка розширила нашу безкоштовну допомогу клієнтам у боротьбі з шахрайством та поширення інформації до мільйонів людей у ​​всьому світі, які не володіють англійською мовою. Ми додали 17 локалізованих версій Fair Binary Options, що розширило пул наших клієнтів до більш мільйона інтернет-користувачів, для яких англійська не є рідною мовою.

І ми бачимо, що не дарма, оскільки сплеск трафіку був обумовлений саме створенням локалізованих версій нашого сайту. Попит як і раніше є високим і ми отримуємо прохання про надання допомоги з усього світу. Клієнти зі Швеції, Італії, Польщі стали одними з останніх, хто зіткнувся з шахрайством, а ми реагували на скарги на неанглійській мові.

У другій половині 2015 ми додали тільки один новий англійський сайт спеціально для новозеландського ринку. За вказаний період були також запущені нові локальні сторінки румунською та литовською. Ми продовжуємо покращувати наші локальні версії, додаючи вміст і реалізуючи нові можливості попередження клієнтів про шахраїв.

Гарантія, що клієнти будуть завжди в безпеці

Making sure customers are always safe trading Binary Options

Якщо раніше ми значною мірою покладалися на окремі випадки, щоб почати дії, спрямовані на боротьбу з шахрайством, то наші нові можливості були розроблені для вирішення проблем клієнтів, які не завжди в курсі того, що послуга, якою вони хочуть скористатися, є потенційною аферою. Ми вирішили, що повинен існувати більш досконалий спосіб оповіщення їх про небезпеку. Тому ми внесли ряд змін на наш сайт, розроблений для їх оповіщення.

 

Чорний список і кімната для шахраїв

blacklist

Тепер скарги про шахрайство – частина наших нових розділів “Чорний список” і “Кімната для шахраїв”. Клієнту не треба кожного разу перевіряти, чи знаходиться брокер в чорному списку чи ні.  Списки з цих розділів відображають всю коротку інформацію, яка необхідна клієнтам, щоб зрозуміти, чому треба уникати даного брокера і споріднену компанію під цим брендом.

Розвинена система попередження на місці

Ми зробили так, що навіть якщо вони і спробують скористатися послугами шахраїв, то будуть попереджені повідомленням і перенаправлені на послугу з перевіреним послужним списком безпеки і такі, що не мають невирішених скарг. Видаляючи шахраїв з нашого списку, ми гарантуємо клієнтам отримання необхідної інформації про ці небезпечні послуги, щоб вони не скоювали помилок, які потенційно можуть коштувати їм грошей.

Огляди включають в себе і інші підказки, такі як кольорова позначка під заставкою, в якій чітко говориться, що брокер не рекомендується Fair Binary Options для торгівлі. Ми вважаємо, що ці та інші дії, що вживаються нами в рамках незмінної прихильності допомоги клієнтам, це найголовніше для забезпечення якості послуг Fair Binary Options. У довгостроковій перспективі єдиний спосіб стати успішним – це надавати клієнтам те, чого вони дійсно хочуть. Ми завжди безкоштовно сприяли клієнтам, які були спрямовані не з нашого сайту, а також клієнтам, у яких виникали проблеми з послугами, до яких ми не мали ніякого відношення.

Ми будемо заносити в чорний список всі компанії зі сфери бінарних опціонів, що не дотримуються кращих стандартів ведення бізнесу та обманюють клієнтів. Це основоположна цінність, що надається нами, у багатьох випадках зі значними витратами з власних ресурсів. Однак, ми розглядаємо це як інвестицію в цю галузь і інвестицію в майбутнє.

Список Топ 10 Брокерів

 • Брокер
 • Мінімальний депозит
 • Максимальний повернення
 • Рецензії
 • fxmasterbot logo small
 • $100
 • 89%
 • FXMasterBot
 • igoption logo small
 • $10
 • 91%*
 • IQoption
 • olymptrade small
 • $10
 • 80%
 • OlympTrade
Ваш капітал може бути в небезпеці