Сигнали бінарних опціонів

Сигнали бінарних опціонів – це рекомендації експертів, які формуються в якості простого правила, яке може виконуватися трейдером. Це форма професійних рекомендацій трейдерам, які не мають необхідних навичок або часу на те, щоб самостійно проводити аналіз фінансових активів. Для отримання додаткової інформації за сигналами і провайдерами сигналів бінарних опціонів читайте нашу статтю нижче списку кращих провайдерів сигналів. Ми розглянули безліч провайдерів сигналів і вирішили рекомендувати тільки деяких з них.

 • Брокери
 • Мiн. депозит
 • Мiн. Інвестиція
 • Mакс. прибутки
 • Pейтинг
 • Торгувати
 • Огляд бінарних брокерів

Сигнали як метод збільшення прибутку

binary-option-robot_398x62Для звичайного інвестора в бінарні опціони залишається питання: як визначати торговельні можливості і заробляти гроші. Два основних інструмента – це фундаментальний і технічний аналіз. Фундаментальний аналіз – це погляд на довготермінові фактори росту, такі як співвідношення цін і доходів, аналіз ліквідності, структура капіталу і т.п. Технічний аналіз спирається на ідею про те, що різноманітні шаблони, які можуть бути виявлені в графіках, розповідають нам про майбутні зміни ціни. 

Щоб розуміти і реалізовувати ці два типи аналізу, потрібен багаторічний досвід. Сигнали можуть допомогти тим трейдерам, які не мають часу на глибокий аналіз. Експерти і професіонали розробляють можливі сценарії і формують рекомендації, які допомагають трейдерам приймати рішення, що робити. У більшості випадків у цих рекомендаціях перераховується страйк-ціна, час закінчення опціону і напрямок, які трейдер повинен вставити в торговельній інтерфейс в якості угоди. Оскільки сигнал приходить від експерта з торгівлі, то ймовірність успішної операції набагато вище, ніж тоді, коли трейдери укладають угоди самостійно

BinaryOptionRobot Top Banenr

Яку користь можуть отримати трейдери від сигналів?

Є кілька способів доставки сигналів клієнтам

 • Текстові сигнали можна просто копіювати в торговельну систему з подальшим укладенням угоди.
 • Якщо сигнал представляється у вигляді машинно-програмного коду, то все, що необхідно, це натиснути на кнопку, і система відразу укладе угоду.
 • Якщо бінарний сигнал подається безпосередньо в торговельну систему, то послуга називається “автоторгівля”. Приємно усвідомлювати, що немає необхідності укладати угоди, якщо вибрано ПЗ автоторгівлі бінарними опціонами, оскільки все відбувається автоматично за допомогою ПЗ. При автоматичній торгівлі сигнали бінарних опціонів автоматично подаються в торговельний інтерфейс декількома постачальниками, а більш дружні роблять це на стороні сервера, тому трейдеру для цього навіть не доводиться завантажувати торговельний інтерфейс.

У минулому було прийнято платити за послуги надання сигналів, але, оскільки галузь бінарних опціонів розвивається, то ми спостерігаємо, як все більше і більше даних послуг стають безкоштовними. Не забувайте, що сигнали бінарних опціонів через певний час закінчуються. Сигнали також можуть доставлятися за допомогою повідомлень, SMS, електронної пошти і безпосередньо за допомогою ПЗ надання сигналів.

Як формуються бінарні сигнали?

Сигнали можуть формуватися як на основі технічного, так і на основі фундаментального аналізу. Алгоритмічна торгівля користується, як правило, певними показниками і різними стратегіями ліній тренда, оскільки це найлегші правила для розуміння комп’ютером. Є безліч фінансових показників, які використовуються як трейдерами, так і алгоритмами. Деякі з найбільш популярних – це (tільки на англійці) :

Трейдери можуть робити це самі, коли оволодіють аналізом ринку, однак, це не означає, що вони не можуть отримувати прибуток від сигналів, навіть якщо вони самі є експертами. Сигнали допоможуть трейдерам, які добре знають, як торгувати, розширити їх портфель за рахунок збільшення загальної кількості угод, які може укладати трейдер. Трейдер може самостійно аналізувати досить багато можливостей, тому сигнали можуть бути корисними для розширення охоплення.

BinaryOptionRobot Top Banenr

Типи бінарних сигналів

Провайдери сигналів бінарних опціонів пильні відносно надання ряду різних типів цих сигналів. Сигнали можуть базуватися майже на всіх видах базових активів, широко доступних для ведення бінарної торгівлі, включаючи Forex, індекси і ряд сировинних товарів.

Необхідно, щоб сигнали бінарних опціонів і опціони були впорядковані або класифіковані за різними видами активів, зазначених вище. Рекомендується задіяти або застосовувати сигнали бінарних опціонів з відповідним видом активу, який вас цікавить. Наприклад, якщо трейдер вибрав акції, то використання Apple, Microsoft, Pepsi і т.п. може виявитися найбільш підходящим і прийнятним для нього варіантом.

Сигнали push і act

Є сигнали push і сигнали act. За допомогою сигналів push трейдери отримують повідомлення. Це звичайно сигнали, на які в даний момент треба реагувати. При роботі з іншими видами сигналів бінарних опціонів, трейдерам необхідно чекати, поки ціна досягне вказаного рівня, а потім діяти відповідно до інструкцій.

Звичайно, обидва підходи мають свої плюси і мінуси. Недолік сигналів push в тому, що їх треба бачити, щоб відразу на них заробити. До цього вони є більш надійними. Другий тип сигналу краще, тому що трейдери можуть його спочатку пропускати до тих пір, поки не пропустять рівень. Однак, оскільки їм доводиться чекати рівня, то природно, що очікування може стати проблемою, а безліч змінних можуть змінити рівень ціни, необхідний для укладання угоди.

Провайдери сигналів

Один з найважливіших аспектів у світі бінарної торгівлі – це вибір найбільш досвідченого і професійного провайдера послуг в області сигналів бінарних опціонів. За найостаннішими статистичними даними цим послугам вдалося досягти рейтингу виграшу більше 65%. Деякі програмні рішення автоматичної торгівлі бінарними опціонами намагаються вести алгоритмічну торгівлю, але експерти, вихідці з фінансових установ, як і раніше залишаються найкращим вибором в області бінарних опціонів. Узнайте більше про сигнали тут

Binary Options Robot

На даний момент найкраща послуга в області сигналів, яка є також і торговим роботом, це Binary Options Robot. Хоч ми і розуміємо, що це не зовсім провайдер сигналів, але враховуючи, що не треба нічого платити і що можлива ще й ручна торгівля з додатковими функціями портфеля, то його можна розглядати як провайдера сигналів. Fair Binary Options завжди намагався бути кращим у галузі. Цього року Binary Options Robot відхопив дві нагороди FBO і став кращим трейдером автоторгівлі і провайдером сигналів в 2015 році. Тому цього року їх можна розглядати як кращих у цій сфері послуг.

Спробуйте Binary Options Robot тут!

BinaryOptionRobot Top Banenr

Список Топ 10 Брокерів

 • Брокер
 • Мінімальний депозит
 • Максимальний повернення
 • Рецензії
 • fxmasterbot logo small
 • $100
 • 89%
 • FXMasterBot
 • igoption logo small
 • $10
 • 91%*
 • IQoption
 • olymptrade small
 • $10
 • 80%
 • OlympTrade
Ваш капітал може бути в небезпеці